Nasze Realizacje

Są to tylko wybrane prace , które wykonaliśmy dla naszych klientów.

W 2004 r. wykonaliśmy od podstaw zaawansowaną technologicznie, inteligentną instalację elektryczną w pawilonie pokazowym firmy KIM Warszawa Bartycka114. Montowaliśmy znajdujące się na terenie pawilonu wszystkie urządzenia, gniazda,oprawy oraz dekoracyjne oświetlenia światłowodów.

Dla hurtowni budowlanej KIM Bartycka 114.Przeprowadziliśmy modernizację i remont całych instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Na przełomie 2005/6 roku wykonaliśmy kompletną instalację elektryczną i teletechniczną dla USC na ul. Falęckiej 10 na warszawskim Mokotowie.

Na ul.Rumianej wykonaliśmy kompletną instalację w dużym budynku ponad 2000 m2 pow. z basenem. Usługa była realizowana dla prywatnego inwestora z warszawskiego Wilanowa.

Dla Szkoły Podstawowej nr 217 ul. Paderewskiego 45, Warszawa Rembertów.Układanie zasilających linii kablowych z podłączeniem do ZK.

W Warszawie dla Szkoły Podstawowej nr 354 na ul.Otwockiej wykonaliśmy modernizację oświetlenia w salach wykładowych.

Dla Podstawowej Szkoły Muzycznej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 3 ul.Tyszkiewicza 42. Wykonaliśmy nową instalację elektryczną szkolnej kuchni oraz zaplecza.

W podwarszawskim Piasecznie na osiedlu Willa Heaven, wykonaliśmy kompletną instalację odgromową, kablowe linie zasilań oraz zewnętrzne oświetlenie terenu i budynków.

W prywatnym budynku mieszkalnym o pow 300 m2 w Starej Miłosnej wykonaliśmy kompletną zaawansowaną technologicznie instalację elektryczną oraz teletechniczną.

Dla firmy budowlanej ZBUD wykonaliśmy w 4 prywatnych domach( pow 350 m2) kompletne instalacje elektryczne i teletechniczne wraz pełną dokumentacją odbiorczą i pomiarami.

 

 

 

 

Dodaj komentarz