Wymiana rozdzielni elektrycznej – remont i modernizacja

Potrzebujesz wymienić skrzynkę rozdzielczą ze starymi bezpiecznikami topikowymi (korkami) na nowe zabezpieczenia typu „S”. Zadzwoń do nas tel – 533567789. Taki zabieg jest czasami koniecznością i wygodą dla użytkowników. Domownik nie musi się już martwić się o magazynowanie porcelanowych topików (korków) w szufladach.

wymiana starych bezpiecznikow na noweW nowej rozdzielni, gdy bezpiecznik zadziała i odłączy napięcie , może sam w prosty sposób go załączyć podnosząc dźwigienkę do góry. Do częstych usterek w domowej sieci elektrycznej dochodzi, kiedy wysłużona instalacja ma przegrzane aluminiowe przewody, co z biegiem czasu powoduje osłabienie i przypalenie się styków połączeń, które są częstymi przyczynami awarii.

Dlatego demontaż z wymianą starych urządzeń w skrzynce elektrycznej i zastąpienie ich nowymi minimalizuje awaryjność elektryki, zwiększa bezpieczeństwo doskonale chroniąc urządzenia wyposażenia domu oraz zdrowie mieszkańców.Dodatkowym plusem takiej modernizacji jest to, że zajmuje mniej miejsca, co pozwoli na lepsze wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Jeśli mieszkacie Państwo w Warszawie i okolicach oraz potrzebujecie niedrogo i fachowo wykonać remont sieci elektrycznej, to zapraszamy do kontaktu.